O FIRMIE


Firma "Chanti" istnieje na rynku odzieżowym od 1991 roku. Jest to prężnie rozwijający się zakład prywatny, zarządzany przez Danutę i Marka Hańderków. Od samego początku zajmujemy sie produkcją wyrobów ze skóry naturalnej.
Nasz asortyment to kurtki damskie i męskie, kostiumy, spodnie, spódnice, marynarki i płaszcze, które szyte są z najszlachetniejszych skór w różnych kolorach, tworząc niepowtarzalne zestawienie stylu i harmanii. Kolekcja wzbogacona jest o naturalne i ekskluzywne futra i kożuchy.

Zadowolenie klienta to nasz cel najważniejszy, dlatego zatrudnione w "Chanti" projektantki z dużym doświadczeniem w projektowaniu odzieży, pilnie śledzą rynek, aby stworzone przez nie fasony były zawsze dostosowane do aktualnych trendów mody. Profesjonalnie wyposażona wzorcownia w nowoczesny system plotujacy pozwala im na precyzyjne wykonanie tworzonych modeli. Pragnąc sprostać oczekiwaniom klientów realizujemy również indywidualne zamówienia i dokonujemy przeróbek zakupionych u nas wyrobów.
Kolekcje "Chanti" przeznaczone są dla klientów , którzy nie rezygnują z tego co naturalne, luksusowe i najlepsze. Nasze wyroby pod względem jakości i wzorów mogą zaspokoić najbardziej wymagające gusta.

”CHANTI" ŻYWIECKI ZAKŁAD SKÓRZANY

Każdy chce dziś wyglądać modnie, elegancko i z klasą. Choć sztuką jest osiągnąć i wykreować swój własny styl, to nam się to udało.

Niepowtarzalne stroje powstają dzięki perfekcyjnemu połączeniu naturalnej skóry i odpowiedniego fasonu, a wraz z  zestawieniem  kolorów i aplikacji  tworzą  prawdziwe  arcydzieło  kunsztu  i smaku. Szlachetny materiał i awangardowe akcenty to atuty naszych modeli.

Jeśli chcesz ubrać się modnie, elegancko i szykownie, to nasza marka zapewni Ci kreacje, w których będziesz czuć się dobrze, a każde wyjście będzie niezapomnianym wrażeniem, do którego wciąż bedziesz chciał wracać.


Dołącz Do Naszego Sklepu

Compare